PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2014 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Nowy Targ

Wiadomości

Przyjaciele Zwierząt na start

Środa, 10 września 2014 r.
Autor: MOK NT

Przyjaciele Zwierząt na startPrzyjaciele Zwierząt na start - konkurs plastyczny dla dzieci z klas I-III oraz przedszkoli. Organizatorem konkursu, jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz Urząd Miasta Nowy Targ. Celem jest rozwijanie wrażliwości na świat zwierząt oraz promowanie i rozpowszechnienie wśród dzieci klas I-III oraz grup przedszkolnych miłości do zwierząt, odpowiedzialności za zwierzęta i troski o ich los. W serwisie Watra szczegółowy regulamin konkursu. Grafika to praca laureata z ubiegłego roku Gabrysi Barnaś ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Targu.


REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „PRZYJACIELE ZWIERZĄT 2014”

§ 1. Organizator
Organizatorem Konkursu Plastycznego „Przyjaciele Zwierząt 2014”, dalej zwanego „Konkursem”, jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz Urząd Miasta Nowy Targ.

§ 2. Cel Konkursu
Celem Konkursu jest rozwijanie wrażliwości na świat zwierząt oraz promowanie i rozpowszechnienie wśród dzieci klas I-III oraz grup przedszkolnych miłości do zwierząt, odpowiedzialności za zwierzęta i troski o ich los.

§ 3. Tematyka Konkursu
W tym roku liczymy na przygotowanie indywidualnych, samodzielnych prac przez dzieci na temat konkursowy: „Jestem dobrym opiekunem zwierząt”.

§ 4. Warunki uczestnictwa w Konkursie i przebieg Konkursu
1. Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci z klas I - III ze szkół oraz grup z przedszkoli z terenu miasta Nowy Targ i okolicznych miejscowości.
2. W Konkursie oceniane będą wyłącznie prace plastyczne spełniające następujące kryteria:
• wykonane indywidualnie i samodzielnie przez dziecko
• wykonane dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, wyklejanka, wydzieranka, kolaż, fotografia itp.)
• sporządzone w formacie A4 lub większym.
3. Pracę należy podpisać na odwrocie imieniem i nazwiskiem dziecka, klasą, numerem i nazwą szkoły/przedszkola, imieniem i nazwiskiem wychowawcy, telefonem kontaktowym do nauczyciela.
4. Każde dziecko przygotowuje tylko jedną pracę konkursową.
5. Przekazanie prac Organizatorowi następuje z chwilą doręczenia ich na adres: Miejski Ośrodek Kultury 34-400 Nowy Targ, ul. Tysiąclecia 37. Prace należy przekazywać Organizatorowi najpóźniej w dniu 25 września (czwartek) 2014 roku.
6. Organizator wyznacza Jury do wyłonienia laureatów Konkursu nie później niż do 26 września 2014 roku.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac konkursowych poprzez ich prezentację w formie wystawy, czy wydruku wieloformatowego.

§ 5. Nagrody
1. Organizator zapewnia nagrody indywidualne dla dzieci oraz ewentualną dodatkową nagrodę dla zespołu klasowego laureata za najlepszą pracę konkursową.
2. Lista nagrodzonych osób zostanie opublikowana na stronie internetowej www.mok.nowytarg.pl w terminie do 7 października 2014.
3. Uroczyste ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród obędzie się podczas obchodów Światowego Tygodnia Zwierząt w dniu 7 października (wtorek) 2014 roku o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

UWAGA: złożenie prac w konkursie „Przyjaciele zwierząt 2014” umożliwia zgłoszenie udziału dzieci w spektaklu teatralnym wykonaniu Teatru „Chrząszcz w trzcinie” w dniu 7 października (wtorek) o godz. 9.00 i 11.00. Jednak ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie ok. 50 osób (2 klasy/grupy) z jednej szkoły/przedszkola (decyduje kolejność zgłoszeń). Koszt spektaklu 1zł od dziecka. Dodatkowo każda klasa/grup zobowiązana jest do przekazania jednej nierdzewnej (niewywrotnej) miski dla psa w ramach akcji „Psia miska dla Schroniska 2014”. Zebrane miski przekażemy do Schroniska na Kowańcu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.