Nowy Targ
Wiadomości
Podziękowanie dla Jadwigi Kuś
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Wieloletnia Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Nowego Targu oraz do niedawna Przewodnicząca Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Nowym Targu Jadwiga Kuś obchodzi w tym roku 30-lecie swojej pracy społecznej. Podczas ostatniego zebrania PKPS jej praca została doceniona przez współpracowników, a także przez władze Miasta. - Pani praca i zaangażowanie jako Przewodniczącej nowotarskiego Oddziału Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, oraz organizatorki i wolontariuszki wielu społecznych o charytatywnych akcji była i jest dla nas świadectwem tego, ze są jeszcze ludzie bezinteresowni i działający na rzecz innych – napisali w podziękowaniu Burmistrz Marek Fryźlewicz i jego Zastępca Eugeniusz Zajączkowski.
Adres i kosz kwiatów wręczył Jubilatce Wiceburmistrz Zajączkowski, jako że Burmistrz Fryźlewicz reprezentował Nowy Targ podczas spotkania z Wicepremierem Januszem Piechocińskim.
Przewodnicząca odebrała życzenia od wielu dotychczasowych współpracowników, w tym od obecnej przewodniczącej PKPS Małgorzaty Morajko, a także od byłej Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbiety Całusińskiej i obecnej Dyrektor Barbary Paluch.
- Portfel I
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty 35 zł - Spinka góralska XIX
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z srebrną małą szarotką. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł - Wisiorek "Panda"
Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm. 70 zł



