Nowy Targ
Wiadomości
Remiza strażacka po remoncie
Autor: Wojciech Wolski
Dzięki dotacji z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach programu Małopolskie Remizy oraz dofinansowaniu z Urzędu Miasta Nowy Targ udało się przeprowadzić remont sali w remizie strażackiej na Kowańcu. W dniu 4 sierpnia została ona oficjalnie oddana do użytkowania. W odbiorze brali udział przedstawiciele OSP Nowy Targ, Urzędu Miasta Nowy Targ w tym Panowie burmistrzowie, oraz przedstawiciele wykonawcy i inni zaproszeni goście. Mamy nadzieję że odnowiona sala będzie nam i społeczności lokalnej długo służyć.
Jeszcze raz dziękujemy Panu Burmistrzowi, który kiedyś jako radny interpelował o korzystanie z środków z Małopolskich Remiz, teraz już jako włodarz miasta wraz z radnymi znalazł środki w budżecie miasta i "dołożył" brakującą kwotę do otrzymanej dotacji.
- Wisiorek "Ogródek 1"
Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm. 30 zł - Bransoletka "Mix 2"
Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 60 zł - Grafika Folk w ramce III
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł



