Nowy Targ
Wiadomości
Remiza strażacka po remoncie
Autor: Wojciech Wolski
Dzięki dotacji z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach programu Małopolskie Remizy oraz dofinansowaniu z Urzędu Miasta Nowy Targ udało się przeprowadzić remont sali w remizie strażackiej na Kowańcu. W dniu 4 sierpnia została ona oficjalnie oddana do użytkowania. W odbiorze brali udział przedstawiciele OSP Nowy Targ, Urzędu Miasta Nowy Targ w tym Panowie burmistrzowie, oraz przedstawiciele wykonawcy i inni zaproszeni goście. Mamy nadzieję że odnowiona sala będzie nam i społeczności lokalnej długo służyć.
Jeszcze raz dziękujemy Panu Burmistrzowi, który kiedyś jako radny interpelował o korzystanie z środków z Małopolskich Remiz, teraz już jako włodarz miasta wraz z radnymi znalazł środki w budżecie miasta i "dołożył" brakującą kwotę do otrzymanej dotacji.
- Spinka góralska II
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z szarotką w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm. 290 zł - Torebka filcowa XII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z różowej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok. 35...160 zł - Torebka filcowa VI
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł



