Nowy Targ
Wiadomości
"MOJE SPOTKANIE Z OJCEM ŚW. JANEM PAWŁEM II"
Autor: Wydział Kultury Sportu i Promocji
Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha zaprasza do udziału w konkursie pt.: "MOJE SPOTKANIE Z OJCEM ŚW. JANEM PAWŁEM II" Konkurs ogłoszony w ramach projektu: "Wędrówka śladami historii, kultury i tradycji pogranicza polsko-słowackiego Nowy Targ-Kieżmark" realizowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Interreg V- A Polska- Słowacja 2014-2020. Prace konkursowe będą przyjmowane od 18.05.2018 r. do 18.07.2018 r. Fotografie należy składać do Urzędu Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, do Wydziału Kultury, Sportu i Promocji od poniedziałku do piątku,w godzinach: 7:30-15:30 pok 208 lub 207 , tel: 1826611236 w zaklejonej kopercie z dopiskiem konkurs fotograficzny "Moje wspomnienia z Ojcem Św. Janem Pawłem II".
Regulamin oraz szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ: www.nowytarg.pl
Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w konkursie!
- Magnes Folk na lodówkę IX
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Wisior "Kula Jadeitu"
Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...100 zł - Wisiorek "Ogródek 5"
Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm 30 zł



