Nowy Targ
Zaproszenia
Ratuszowe Wieczory z Klasyką - Kwintesencja
Czwartek, 25 sierpnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowy Targ, Miejski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Viva l'Arte serdecznie zapraszają na koncert pn. „Kwintesencja” w ramach cyklu „Ratuszowe Wieczory z Klasyką”. Podczas koncertu, który odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 19.00 w nowotarskim Ratuszu, wystąpi kwintet smyczkowy: Ilona Nieciąg, Krzysztof Leksycki, Gianfranco Borrelli, Anna Armatys, Zdzisław Łapiński.
Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Portfel II
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki. Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...35 zł - Bransoletka "Mix 1"
Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy
„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...50 zł



