Nowy Targ
Zaproszenia
Ratuszowe Wieczory z Klasyką - Kwintesencja
Czwartek, 25 sierpnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowy Targ, Miejski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Viva l'Arte serdecznie zapraszają na koncert pn. „Kwintesencja” w ramach cyklu „Ratuszowe Wieczory z Klasyką”. Podczas koncertu, który odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 19.00 w nowotarskim Ratuszu, wystąpi kwintet smyczkowy: Ilona Nieciąg, Krzysztof Leksycki, Gianfranco Borrelli, Anna Armatys, Zdzisław Łapiński.
Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa VII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...160 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł - Aniołek mały III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa. 10 zł



