Nowy Targ
Zaproszenia
Ratuszowe Wieczory z Klasyką - Kwintesencja
Czwartek, 25 sierpnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowy Targ, Miejski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Viva l'Arte serdecznie zapraszają na koncert pn. „Kwintesencja” w ramach cyklu „Ratuszowe Wieczory z Klasyką”. Podczas koncertu, który odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 19.00 w nowotarskim Ratuszu, wystąpi kwintet smyczkowy: Ilona Nieciąg, Krzysztof Leksycki, Gianfranco Borrelli, Anna Armatys, Zdzisław Łapiński.
Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Spinka góralska XX
Metalowa mała spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 3 cm, długość (z przekolacem) 7 cm. 220 zł - Grafika Folk w ramce VI
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Aniołek średni II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa. 13 zł



