Nowy Targ
Zaproszenia
Ratuszowe Wieczory z Klasyką - Kwintesencja
Czwartek, 25 sierpnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowy Targ, Miejski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Viva l'Arte serdecznie zapraszają na koncert pn. „Kwintesencja” w ramach cyklu „Ratuszowe Wieczory z Klasyką”. Podczas koncertu, który odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 19.00 w nowotarskim Ratuszu, wystąpi kwintet smyczkowy: Ilona Nieciąg, Krzysztof Leksycki, Gianfranco Borrelli, Anna Armatys, Zdzisław Łapiński.
Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Magnes Folk na lodówkę X
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Magnes Folk na lodówkę I
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Aniołek duży IV
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł



