Nowy Targ
Zaproszenia
Ratuszowe Wieczory z Klasyką - Kwintesencja
Czwartek, 25 sierpnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowy Targ, Miejski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Viva l'Arte serdecznie zapraszają na koncert pn. „Kwintesencja” w ramach cyklu „Ratuszowe Wieczory z Klasyką”. Podczas koncertu, który odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 19.00 w nowotarskim Ratuszu, wystąpi kwintet smyczkowy: Ilona Nieciąg, Krzysztof Leksycki, Gianfranco Borrelli, Anna Armatys, Zdzisław Łapiński.
Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Mix 1"
Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - Obraz olejny Folk II
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...300 zł - Ludowe etui na tablet VI
Ludowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł



