Nowy Targ
Zaproszenia
MOK Sesion
Środa, 23 stycznia 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Zapraszamy na „MOK Sesion” koncert młodzieżowych zespołów muzycznych działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu do sali widowiskowej MOK, al. Tysiąclecia 37, w środę 23 stycznia o godz. 17.00. Wstęp wolny.
w programie:
IGNIS INFERNI uczestnik konkursu
ETERNAL
THE STRUGGLE uczestnik konkursu
NOWOBILSKI z zespołem
UNCENSORED uczestnik konkursu
BLUE DAY
Solistki Studia Piosenki
SEPTYMA
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł - Naszyjnik "Krzyżyk i korale"
Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...95 zł - Wisiorek "Sopel"
Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm. 60 zł



