Nowy Targ
Zaproszenia
MOK Sesion
Środa, 23 stycznia 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Zapraszamy na „MOK Sesion” koncert młodzieżowych zespołów muzycznych działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu do sali widowiskowej MOK, al. Tysiąclecia 37, w środę 23 stycznia o godz. 17.00. Wstęp wolny.
w programie:
IGNIS INFERNI uczestnik konkursu
ETERNAL
THE STRUGGLE uczestnik konkursu
NOWOBILSKI z zespołem
UNCENSORED uczestnik konkursu
BLUE DAY
Solistki Studia Piosenki
SEPTYMA
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Panda"
Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm. 70 zł - Bransoletka "Mix 2"
Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 60 zł - Flakon szklany III
Falkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm. 130 zł



