Nowy Targ
Zaproszenia
MOK Sesion
Środa, 23 stycznia 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Zapraszamy na „MOK Sesion” koncert młodzieżowych zespołów muzycznych działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu do sali widowiskowej MOK, al. Tysiąclecia 37, w środę 23 stycznia o godz. 17.00. Wstęp wolny.
w programie:
IGNIS INFERNI uczestnik konkursu
ETERNAL
THE STRUGGLE uczestnik konkursu
NOWOBILSKI z zespołem
UNCENSORED uczestnik konkursu
BLUE DAY
Solistki Studia Piosenki
SEPTYMA
Zobacz w naszym sklepie:
- Zbójnickie czako
Zbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...950 zł - Grafika Folk w ramce V
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Słownik biograficzny "Podhalanie" tom I
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł



