Nowy Targ
Zaproszenia
MOK Sesion
Środa, 23 stycznia 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Zapraszamy na „MOK Sesion” koncert młodzieżowych zespołów muzycznych działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu do sali widowiskowej MOK, al. Tysiąclecia 37, w środę 23 stycznia o godz. 17.00. Wstęp wolny.
w programie:
IGNIS INFERNI uczestnik konkursu
ETERNAL
THE STRUGGLE uczestnik konkursu
NOWOBILSKI z zespołem
UNCENSORED uczestnik konkursu
BLUE DAY
Solistki Studia Piosenki
SEPTYMA
Zobacz w naszym sklepie:
- 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem
Dwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...35 zł - Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka Rybka
Zespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...40 zł - Sakiewka II
Sakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy 40 zł



