Nowy Targ
Zaproszenia
MOK Sesion
Środa, 23 stycznia 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Zapraszamy na „MOK Sesion” koncert młodzieżowych zespołów muzycznych działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu do sali widowiskowej MOK, al. Tysiąclecia 37, w środę 23 stycznia o godz. 17.00. Wstęp wolny.
w programie:
IGNIS INFERNI uczestnik konkursu
ETERNAL
THE STRUGGLE uczestnik konkursu
NOWOBILSKI z zespołem
UNCENSORED uczestnik konkursu
BLUE DAY
Solistki Studia Piosenki
SEPTYMA
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisior "Kula Jadeitu"
Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...100 zł - Magnes Folk na lodówkę VI
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Wisiorek "Sopel"
Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm. 60 zł



