Nowy Targ
Zaproszenia
Gorce w naturze 2000
Wtorek, 10 lutego 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Gorce w naturze 2000 - otwarcie wystawy fotografii. Gorczański Park Narodowy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zapraszają we wtorek 10 lutego o godz. 11.00 do holu głównego MOK, al. Tysiąclecia 37 na otwarcie wystawy pt. "Gorce w naturze 2000". Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- SAGA - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...40 zł - Kamizelka
Kamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm. 80 zł - Torebka filcowa XII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z różowej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok. 35...160 zł



