Nowy Targ
Zaproszenia
Mieszkańcy kamieniczek
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego, Podhalańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zapraszają na wykład Pani Barbary Słuszkiewicz z cyklu: Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku na przełomie XIX/XX wieku. Kamienica nr 37. 16 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 17.00. Muzeum Podhalańskie, Rynek 1 – Ratusz.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Kropla miodu"
Naszyjnik z nieregularnych koralików - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 85 zł - 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy
„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...50 zł - Bransoletka "Z pirytem"
Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm. 50 zł



