Nowy Targ
Zaproszenia
Mieszkańcy kamieniczek
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego, Podhalańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zapraszają na wykład Pani Barbary Słuszkiewicz z cyklu: Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku na przełomie XIX/XX wieku. Kamienica nr 37. 16 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 17.00. Muzeum Podhalańskie, Rynek 1 – Ratusz.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł - Sakiewka II
Sakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy 40 zł - Ludowe etui na tablet VII
Ludowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł



