PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Spektakl „Bam-bam”

Niedziela, 13 grudnia 2015 r.
Autor: MOK NT

Spektakl „Bam-bam”Powracamy z wyjątkowym spektaklem „Bam-bam” już 13 grudnia (niedziela) o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Cena biletów: 5zł/osoba. Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - rezerwacje. Ci którzy nie zdążyli być w październiku lub chcą przyjść kolejny raz będą mieli na to teraz okazję.


To niezwykłe przeżycie dla dzieci i rodziców, bowiem to spektakl inicjacyjny dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 5 lat, czyli naj-najmłodszych… Oparte jest na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i dźwiękach. Wycisza i oswaja. Oddziaływuje sensorycznie – poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch…Muzyka na żywo. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi, a także spotkanie z niezwykłymi instrumentami. Reżyseria: Katarzyna Pędzimąż i Cezary Skrocki Opieka artystyczna: Ewa Piotrowska Oprawa plastyczna: Marta Skrocka Dźwięki: Piotr Kolecki Rezerwacje i wykup biletów: Sekretariat MOK, al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ tel. 18 266 21 32 e-mail: sekretariat@mok.nowytarg.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.