Nowy Targ
Zaproszenia
"Zjedz na Polu"
Niedziela, 11 września 2016 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
Zapraszamy w niedzielę 11 września 2016r. na Rynek Miasta Nowego Targu na Małopolski Festiwal Smaku "Zjedz na Polu". Wstęp wolny.
W programie:
12:00 – oficjalne otwarcie
-otwarcie Foodtrucków , mini przedszkola, strefy rowerowej
13:00- 13:45 Pokaz gotowania
14:00- 14:45 występ zespołu część I
15:00 16:00 – konkursy ze sceny prowadzi konferansjer
16:00- 17:00 – występ zespołu cześć II
17:00-18:00 – Konkursy
18:00- 19:00 –pokaz gotowania cześć II Poznański z Marszałkiem Wojciechem Kozakiem
19-21 Plenerowe kino letnie
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Z pirytem"
Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm. 50 zł - Wisiorek "Ogródek 3"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - Wisiorek "Ogródek 2"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm. 30 zł



