Nowy Targ
Zaproszenia
Wyjątkowe "PS" Muzycznych Czwartków w Patio
Czwartek, 24 listopada 2016 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
W dniu 24 listopada (czwartek) zapraszamy na wyjątkowy "ps" Muzycznych Czwartków w Patio. Najpierw o godz.17.00 zapraszamy na spotkanie z Korneliuszem Pacudą, wstęp wolny. Później o godz. 19.00 na koncertowanie z Piotrem "Lupim" Lubertowiczem i Wiesławem Bieniaszem, bilet 20zł i 10zł ulgowy. Nie zabraknie też poczęstunku dla Państwa.
Korneliusz Pacuda to osobowość której nie trzeba przedstawiać, więc krótko: dziennikarz radiowy i telewizyjny, krytyk muzyczny i wielki popularyzator muzyki country. Na spotkaniu w MOK posłuchamy opowieści, ale i muzyki. Duet Piotr "Lupi" Lubertowicz i Wiesław Bieniasz to oryginalne muzyczne połączenie gitary i skrzypiec.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Cukierkowy"
Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm. 65 zł - Bańka choinkowa III
Bańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm. 16 zł - „Skąpiec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł



