PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Miejski Dzień Dziecka

Sobota, 2 czerwca 2018 r.
Autor: MOK NT

Miejski Dzień DzieckaZapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na Miejski Dzień Dziecka w dniu 2 czerwca (sobota) do Parku miejskiego (ul. Parkowa).


W tym roku będzie to Cyrkowy Dzień Dziecka zatem nie zabraknie klimatycznych atrakcji: magik z jego iluzjonistycznymi występami i żywym kontaktem z widzami; weseli Siłacz i Krasonludek, którzy poprzeciągają linę, posiłują się na rękę i pobawią wszystkich gości w starym stylu; szczudlarze, którzy będą wchodzić w interakcję, rozdawać baloniki i zabawiać publiczność; Michal Cvoliga z jego maskotkami i Fryckiem na czele; cyrkowi nauczyciele, którzy nauczą chętnych nowych umiejętności jak żonglerka, jazda na monocyklu, chodzenie po linie czy na szczudłach. Nie zabraknie pokazu psich umiejętności – agility, ogromnych baniek mydlanych i Cyrkowej gry miejskiej, która pozwoli dołączyć do grupy cyrkowej. Dodatkowo na scenie bogaty program występów tanecznych, muzycznych i nie tylko, a na terenie imprezy dmuchańce, park linowy, tyrolka, strzelnica, stoiska plastyczne dla najmłodszych, konkurs edukacyjno-historyczny i liczne zabawy dla dzieci bowiem będą z nami choćby studenci z Państwowej Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, czy trenerzy i dzieciaki z Akademii Aktywności Ruchowej Nowy Targ. A wszystkie atrakcje bezpłatne. Bądźcie z nami – mile widziane cyrkowe przebranie. 

Program scena:

12.00 Akademia Aktywności Ruchowej Nowy Targ

12.30 Dziecięcy Zespół Góralski „Mali Śwarni”

13.00 Pokaz wyszkolenia psów – agility. BOWENA Usługi Kynologiczne

13.15 Akademia Tańca

13.45 Spektakl teatralny

14.15 Zespoły taneczne „Party-tura” i Partytura-Fun”

14.30 Studio Piosenki Septyma cz1

15.00 Magiczne Show Iluzjonisty

15.30 Gimnastyka artystyczna MOK

16.00 Pokaz wyszkolenia psów – agility. BOWENA Usługi Kynologiczne

16.15 Występy dziecięcych zespołów z Litwy i Białorusi

17.15 Studio Piosenki Septyma cz2

17.45 Ogłoszenie wyników z konkursów

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.