Nowy Targ
Zaproszenia
"Dwa razy dwa"
Piątek, 31 sierpnia 2018 r.
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "Dwa razy dwa" autorstwa Mai ERDELJANIN, Radmily MATEJEVIĆ, Joanny BANEK i Tomasza AWDZIEJCZYKA, który odbędzie się 31 sierpnia (piątek) 2018 r. o godz. 18.00 w Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.
Wystawa trwać będzie jeszcze do 14 września 2018 r.
Dofinansowano ze środków Gminy Miasto Nowy Targ.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł - Aniołek średni II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa. 13 zł - Spinka góralska XIX
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z srebrną małą szarotką. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł



