Nowy Targ
Zaproszenia
"Dwa razy dwa"
Piątek, 31 sierpnia 2018 r.
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "Dwa razy dwa" autorstwa Mai ERDELJANIN, Radmily MATEJEVIĆ, Joanny BANEK i Tomasza AWDZIEJCZYKA, który odbędzie się 31 sierpnia (piątek) 2018 r. o godz. 18.00 w Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.
Wystawa trwać będzie jeszcze do 14 września 2018 r.
Dofinansowano ze środków Gminy Miasto Nowy Targ.
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Mix 2"
Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 60 zł - Nuty spod Hól - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Andrzej Dziubas, Henryk Krzeptowski...40 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł



