Nowy Targ
Zaproszenia
"Dwa razy dwa"
Piątek, 31 sierpnia 2018 r.
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "Dwa razy dwa" autorstwa Mai ERDELJANIN, Radmily MATEJEVIĆ, Joanny BANEK i Tomasza AWDZIEJCZYKA, który odbędzie się 31 sierpnia (piątek) 2018 r. o godz. 18.00 w Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.
Wystawa trwać będzie jeszcze do 14 września 2018 r.
Dofinansowano ze środków Gminy Miasto Nowy Targ.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce X
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Wisiorek "Ogródek 3"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - Magnes Folk na lodówkę VIII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł



