Nowy Targ
Zaproszenia
"Dwa razy dwa"
Piątek, 31 sierpnia 2018 r.
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "Dwa razy dwa" autorstwa Mai ERDELJANIN, Radmily MATEJEVIĆ, Joanny BANEK i Tomasza AWDZIEJCZYKA, który odbędzie się 31 sierpnia (piątek) 2018 r. o godz. 18.00 w Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.
Wystawa trwać będzie jeszcze do 14 września 2018 r.
Dofinansowano ze środków Gminy Miasto Nowy Targ.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa XIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Naszyjnik "Kropla miodu"
Naszyjnik z nieregularnych koralików - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 85 zł - "Na Was zawsze można liczyć"
"Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...40 zł



