PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Akcja krwiodawstwa w PPUZ w Nowym Targu

9–10 maja 2023 r.
Autor: Karolina Pałac-Nowak

Akcja krwiodawstwa w PPUZ w Nowym TarguW dniach 9-10 maja 2023 r. w godzinach 8.00-13.00 w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu (budynek „Tatry” - sala bankowa) odbędzie się zbiórka krwi. Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Uczelni, a także osoby spoza społeczności akademickiej, które chcą podzielić się bezcennym darem, jakim jest krew. Krwiodawcy po donacji otrzymają zaświadczenie obligujące do uzyskania dwóch dni wolnego (w dniu oddania krwi oraz w dniu po nim następującym). Osoby, które oddadzą krew, otrzymają zaświadczenie. Zbiórkę tradycyjnie przeprowadzą pielęgniarki z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Nowego Targu. Oddaj krew, uratuj życie! Razem możemy więcej! Organizatorem akcji jest Centrum Promocji i PR oraz Klub Honorowych Dawców Krwi KROPLA.


Sprawdź, czy możesz zostać dawcą - https://rckik.krakow.pl/czy-moge-oddac-krew

Poznaj przywileje dawcy - https://rckik.krakow.pl/przywileje-honorowych-dawcow

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł
  • Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.