PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Akademicki Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym - PPUZ w Nowym Targu

Sobota, 20 maja 2023 r.
Autor: Karolina Pałac-Nowak

Akademicki Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym - PPUZ w Nowym TarguPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu oraz Klub Uczelniany AZS w Nowym Targu po raz trzeci organizują Akademicki Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2023 r. Odprawa techniczna – godz. 10.00, Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu. W zawodach mogą uczestniczyć osoby posiadające ważną legitymację członkowską ISIC AZS/ITIC AZS/AZS. Wyścig zostanie przeprowadzony na trasie o długości 75 km dla mężczyzn (5 pętli po 15km) oraz 60 km dla kobiet (4 pętle po 15km). Pętla przebiega przez miejscowości Nowy Targ – Trute – Pyzówka – Obroczna – Krauszów – Ludźmierz – Nowy Targ.


Zgłoszenia do udziału będą przyjmowane do 19 maja 2023 r. lub do momentu wyczerpania limitu miejsc. Link do zapisów - https://my.raceresult.com/241015/registration

Szczegóły w regulaminie oraz komunikacie organizacyjnym. 

Wydarzenie z roku na rok cieszy się rosnącą frekwencją, przyciąga na Podhale rzesze kolarzy - studentów z całej Polski, zrzeszonych w ramach Akademickich Związków Sportowych. Aktywność fizyczna jest ważnym aspektem rozwoju człowieka, wpisującym się w misję Podhalańskiej Uczelni. Spotkanie zawodników w Nowym Targu będzie kolejną okazją do promocji sportu, potencjału PPUZ w Nowym Targu, reklamą dla Miasta Nowy Targ oraz całego Podhala, w tym niezwykłego położenia geograficznego, jak i infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Zawody zachęcą kolejne osoby do realizacji sportowych pasji, będą też okazją do wymiany doświadczeń i integracji oraz wzmocnienia relacji interpersonalnych. 

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podhalańską Państwową Uczelnię Zawodową w Nowym Targu oraz Firmę Janas. 

Zgłoś się i sprawdź swoje możliwości! 

Więcej: https://ppuz.edu.pl/akademicki-puchar-polski-w.../ oraz https://www.facebook.com/appkolarstwoszosowe

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska VISpinka góralska VIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    240 zł
  • Portfel IIIPortfel IIIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny
    35 zł
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.