PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2013 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Poronin

Sport

Turniej Paintballa Sportowego

Czwartek, 13 czerwca 2013 r.
Autor: Józef Gutt

Turniej Paintballa SportowegoW ostatnią niedzielę na terenie Tatrzańskiego Parku Rozrywki w Poroninie odbył się turniej Paintballa Sportowego (Speedball) z cyklu ALP, nad którym patronat objęła Gmina Poronin. Było to wydarzenie pod każdym względem wyjątkowe, gdyż po raz pierwszy wydarzenie tej klasy odbyło się poza tradycyjnymi bastionami tego sportu, czyli Śląskiem, czy też rejonem Poznania i Warszawy.


Dodatkowej świetności wydarzeniu nadały dwie słowackie drużyny, które skorzystały z zaproszenia drużyny gospodarzy – Ghosts Podhale – i pierwszy raz zaprezentowały się na cyklu ALP.
Sportowo turniej został zdominowany przez naszych gości ze Słowacji, Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Monsters(Slovakia), drugie Bulldog's, trzecie Lynx Lynx (Slovakia)

Wszyscy goście podkreślali wyjątkowy poziom sportowy, jak i organizacyjny – turniej w Poroninie został nieoficjalnie ochrzczony najlepiej przeprowadzonym z całego tegorocznego cyklu ALP. Z racji na dogodne położenie Tatrzańskiego Parku Rozrywki turniej cieszył się też sporą uwagą miejscowej młodzieży, która miała okazję podziwiać to wydarzenie. Już w trakcie turnieju najodważniejsi zapaleńcy zgłosili się do drużyny Ghosts Podhale z pytaniami o treningi i członkostwo.

Widzimy, że Podhale sportowo żyje nie tylko sportami „tradycyjnymi” i idzie z duchem czasu. Dwa tygodnie temu również w Poroninie odbyło się największe Paintballowe wydarzenie dla najmłodszych, czyli „Paintball z Rojem”. Jego echo jeszcze nie zamilkło w sieci, ale również na poligonie TPR, gdzie „tarczownicy” jeszcze szlifują nabyte pod okiem Roja umiejętności, a już Podhale miało okazję gościć kolejną dużą imprezę. W najbliższą niedzielę 16.06.2013 drużyna Ghosts Podhale udaje się do Częstochowy na turniej LPG, prosimy trzymać kciuki.
Na zakończenie chcielibyśmy podziękować patronom i sponsorom turnieju, bez których wydarzenie nie mogłoby się odbyć: Gminie Poronin, RH Sport, FH Gutt i Kansus.pl.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IIAniołek duży IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł
  • Wisiorek "Ogródek 5"Wisiorek "Ogródek 5"Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm
    30 zł
  • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.