PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Poronin

Zaproszenia

Rusza II edycja projektu Małopolskie Talenty

Czwartek, 20 września 2018 r.
Autor: Krystyna Zabrzewska

Rusza II edycja projektu Małopolskie TalentyMAŁOPOLSKIE TALENTY to projekt edukacyjny realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Podtatrza, którego celem jest wydobycie potencjału, rozwój uzdolnień i wspieranie sukcesów życiowych dzieci i młodzieży z małopolskich szkół. Uczniowie uczestnicząc w inspirujących zajęciach oraz wydarzeniach mogą rozwijać swoje zainteresowania z zakresu kompetencji: językowych (język angielski), matematyczno-przyrodniczych, z technologii informacyjno-komunikacyjnej, przedsiębiorczości oraz z zakresu kompetencji społecznych i umiejętności uczenia się.


W projekcie MAŁOPOLSKIE TALENTY-powiat tatrzański biorą udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Gmin: Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin, łącznie 260 najzdolniejszych  uczniów.

W utworzonym w ramach projektu Centrum Wsparcia Uczniów Zdolnych (CWUZ) prowadzone są zajęcia metodą BPL w grupach po 16 uczniów.
Zajęcia odbywają się w dwóch lokalizacjach: przedmioty- język angielski oraz matematyka- prowadzone są w Zespole Szkół im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej z kolei przedmioty-technologia informacyjno-komunikacyjna i przedsiębiorczość w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie.

W realizację projektu zaangażowanych jest 3 partnerów: Gmina Poronin, Gmina Bukowina Tatrzańska oraz Gmina Kościelisko.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Flakon szklany IIIFlakon szklany IIIFalkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm.
    90 zł
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł
  • Torebka filcowa VITorebka filcowa VITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.