PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Poronin

Zaproszenia

Rusza II edycja projektu Małopolskie Talenty

Czwartek, 20 września 2018 r.
Autor: Krystyna Zabrzewska

Rusza II edycja projektu Małopolskie TalentyMAŁOPOLSKIE TALENTY to projekt edukacyjny realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Podtatrza, którego celem jest wydobycie potencjału, rozwój uzdolnień i wspieranie sukcesów życiowych dzieci i młodzieży z małopolskich szkół. Uczniowie uczestnicząc w inspirujących zajęciach oraz wydarzeniach mogą rozwijać swoje zainteresowania z zakresu kompetencji: językowych (język angielski), matematyczno-przyrodniczych, z technologii informacyjno-komunikacyjnej, przedsiębiorczości oraz z zakresu kompetencji społecznych i umiejętności uczenia się.


W projekcie MAŁOPOLSKIE TALENTY-powiat tatrzański biorą udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Gmin: Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin, łącznie 260 najzdolniejszych  uczniów.

W utworzonym w ramach projektu Centrum Wsparcia Uczniów Zdolnych (CWUZ) prowadzone są zajęcia metodą BPL w grupach po 16 uczniów.
Zajęcia odbywają się w dwóch lokalizacjach: przedmioty- język angielski oraz matematyka- prowadzone są w Zespole Szkół im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej z kolei przedmioty-technologia informacyjno-komunikacyjna i przedsiębiorczość w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie.

W realizację projektu zaangażowanych jest 3 partnerów: Gmina Poronin, Gmina Bukowina Tatrzańska oraz Gmina Kościelisko.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    175 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Ludowe etui na tablet IVLudowe etui na tablet IVLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.