PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Poronin

Zaproszenia

XXVI Góralskie Posiady Doktora Orawca

Czwartek, 29 sierpnia 2019 r.
Autor: Bronisław Orawiec

XXVI Góralskie Posiady Doktora OrawcaZaproszenie na XXVI Góralskie Posiady Doktora Orawca, które odbędą się dnia 29 sierpnia 2019 r. (czwartek, godz. 20:00) w „Karczmie Regionalnej Baca” w Poroninie.


Posiady są organizowane z okazji 115 rocznicy powołania Związku Górali, 100-ecia Związku Podhalan w Polsce, 90-lecia Związku Podhalan w Północnej Ameryce oraz wydania książki pt.: „Góralskie Posiady Doktora Orawca, tom IV”.
 
W ramach Posiadów odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury (GOK) w Poroninie (godz. 18:00): wystawa pt. „Wybitne polskie osobistości. Wielbiciele i piewcy Tatr  i Podhala, koncert zespołu Etno-Folkowego: „Hanka Rybka z Zespołem” oraz występ Zespołu „Regle” im. Jana Jędrola z Poronina.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.