PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Poronin

Zaproszenia

Bajkowy wyścig na stoku w Zębie

Poniedziałek, 10 lutego 2020 r.
Autor: Mateusz Łękawski

Slalom na nartach, wyścig drużyn na najeżonym przeszkodami torze, a na zakończenie niezwykła konkurencja – zjazd w bajkowych przebraniach na jabłuszku. Uwaga, wśród rycerzy, księżniczek i superbohaterów pojawi się też Rzecznik Praw Dziecka! Ciekawe, w jakim stroju zjedzie ze stoku Mikołaj Pawlak. Zapraszamy w najbliższy poniedziałek 10 lutego o godzinie 9:30 do Ośrodka Narciarskiego „Potoczki" w Zębie (Ząb 55b), gdzie odbędzie się Zimowy Turniej Rzecznika Praw Dziecka i Wójta Gminy Poronin.


W zawodach wezmą udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Poronin. Będzie  moc zimowych atrakcji - slalom na nartach dla najstarszych dzieci (klasy VII-VIII), rywalizacja drużynowa na torze przeszkód dla uczniów klas IV-VI, a także zjazd na jabłuszku dla najmłodszych dzieci z klas I-III. Zawody zakończą się około godz. 13.30 – po wręczeniu nagród uczestnikom.

- Serdecznie zapraszamy widzów i przedstawicieli mediów, będzie nam bardzo miło – mówi Wójt gminy Poronin, pani Anita Żegleń.

- Cieszę się, że oprócz spotkań z uczniami w szkołach będę miał zaszczyt poszusować razem z nimi na śniegu. To będzie wspaniała zabawa – dodaje Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak."

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.