PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Poronin

Zaproszenia

Folkowe pożegnanie lata

Niedziela, 11 września 2022 r.
Autor: Urząd Gminy Poronin

Folkowe pożegnanie lataW niedzielę 11 września w Poroninie odbędzie się "Folkowe pożegnanie lata. To jedno z ostatnich letnich wydarzeń, na które zapraszają Gmina Poronin i Gminny Ośrodek Kultury. Tego dnia będzie można usłyszeć dobrą folkową muzykę w wykonaniu takich zespołów jak: Aparaty, Zodyma, Śtuderanci i Jafer. Imprezie towarzyszyć będzie wyjątkowy konkurs kulinarny "Bitwa regionów". Weźmie w nim udział rekordowa liczba Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego. Aż 27 kół zaproponuje swoje potrawy, które będą podlegać ocenie jury.


Jedną z dodatkowych atrakcji z pewnością będzie wybór Mistera Kół Gospodyń Wiejskich. Ponadto na terenie GOK-u pojawi się "Grulana wioska", w której posmakować można będzie "masconych grul" i innych ziemniaczanych specjałów. Takiego wydarzenia nie można przegapić. 

Na zakończenie odbędzie się widowiskowy pokaz Teatru Ognia „Inferis”.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.