Rabka-Zdrój
Kultura
Jesienny koncert skrzypcowy Pauliny Bujok
Wtorek, 6 października 2009 r.
Autor: Jan Ciepliński
Autor: Jan Ciepliński
Rabczańska Galeria MOK Pod Aniołem. Jesienny koncert skrzypcowy.
Wystąpiła Paulina Bujok (skrzypce) - absolwentka szkoły muzycznej w Rabce i i uczennica liceum muzycznego w Krakowie, akompaniowała na pianinie Joanna Szczerba. Watro było wysłuchać.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa I
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Obraz olejny Folk I
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...350 zł - Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł
Galerie zdjęć:
Jesienny koncert skrzypcowy Pauliny BujokAutor zdjęć: Jan Cieplińskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 29
Zobacz także:



