Rabka-Zdrój
Kultura
"Śpiywanie i granie - to uciecha świata...", czyli o muzyce Podhala
Środa, 17 marca 2010 r.
Autor: Jan Ciepliński
Autor: Jan Ciepliński
Miasto Dzieci Świata. Rabczańska Galeria MOK Pod Aniołem. Śpiywanie i granie - to uciecha świata... czyli o muzyce Podhala. Wykład wygłosiła etnomuzykolog Aleksandra Szurmiak-Bogucka. Zilustrował go muzyką Piotr Majerczyk ze swoją kapelą.
Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec, Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej oraz Miejski Ośrodek Kultury.
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek duży II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Naszyjnik "Kolorowe pastylki"
Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki / oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm 65 zł - Torebka filcowa VII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...160 zł
Galerie zdjęć:
"Śpiywanie i granie - to uciecha świata...", czyli o muzyce PodhalaAutor zdjęć: Jan Cieplińskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 44



