Rabka-Zdrój
Kultura
"Śpiywanie i granie - to uciecha świata...", czyli o muzyce Podhala
Środa, 17 marca 2010 r.
Autor: Jan Ciepliński
Autor: Jan Ciepliński
Miasto Dzieci Świata. Rabczańska Galeria MOK Pod Aniołem. Śpiywanie i granie - to uciecha świata... czyli o muzyce Podhala. Wykład wygłosiła etnomuzykolog Aleksandra Szurmiak-Bogucka. Zilustrował go muzyką Piotr Majerczyk ze swoją kapelą.
Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec, Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej oraz Miejski Ośrodek Kultury.
Zobacz w naszym sklepie:
- 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy
„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...50 zł - 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem
Dwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...35 zł - Magnes Folk na lodówkę VII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł
Galerie zdjęć:
"Śpiywanie i granie - to uciecha świata...", czyli o muzyce PodhalaAutor zdjęć: Jan Cieplińskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 44



