Rabka-Zdrój
Kultura
"Śpiywanie i granie - to uciecha świata...", czyli o muzyce Podhala
Środa, 17 marca 2010 r.
Autor: Jan Ciepliński
Autor: Jan Ciepliński
Miasto Dzieci Świata. Rabczańska Galeria MOK Pod Aniołem. Śpiywanie i granie - to uciecha świata... czyli o muzyce Podhala. Wykład wygłosiła etnomuzykolog Aleksandra Szurmiak-Bogucka. Zilustrował go muzyką Piotr Majerczyk ze swoją kapelą.
Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec, Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej oraz Miejski Ośrodek Kultury.
Zobacz w naszym sklepie:
- Śpiewki i nuty - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne 2:21 2 Krzesane 4:26 3 Janosikowe 5:44 4 Ozwodne zbojnickie 2:24 5 Duchowe 4:55 6...40 zł - Bransoletka "Porzeczki"
Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm 70 zł - Naszyjnik "Agatka"
Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane. 75 zł
Galerie zdjęć:
"Śpiywanie i granie - to uciecha świata...", czyli o muzyce PodhalaAutor zdjęć: Jan Cieplińskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 44



