PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2009 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rabka-Zdrój

Rozmaitości

Dzięki niemu nasze Gorce są najpiękniejszymi z polskich gór

Wtorek, 22 grudnia 2009 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Dzięki niemu nasze Gorce są najpiękniejszymi z polskich górDuże sukcesy artystyczne odnotował w mijającym roku uczeń III klasy Liceum Ogólnokształcącego im. E. Romera - Karol Pałka. Wygrał dwa ogólnopolskie konkursy fotograficzne. Pierwszy pod hasłem „Na tropach wiosny” rozstrzygnięty został podczas wakacji. Zdjęcie pasterza owiec pod kwitnącą gruszą wykonane w Gorcach, a konkretnie na Grzebieniu zdobyło I nagrodę. Było ono już pokazywane na naszej stronie i na wystawie w MOK. Konkurs ogłosił i przeprowadził miesięcznik „Digital Foto Video”. A Karol wzbogacił swój warsztat o nową lustrzankę.


Po raz drugi I nagrodę w kategorii Natura otrzymał młody rabczański fotografik w ogłoszonym w Internecie konkursie z okazji 170 lat fotografii, nad którym patronat objęła firma Canon, a przeprowadziły go dokonując kilkustopniowych selekcji portale www.plfoto.com www.onephoto.com www.obiektywni.pl. Tym razem docenione zostało zdjęcie nocnego nieba nad Gorcami wykonane w świetle księżyca i łuny świateł bijącej od wyciągu na Maciejowej. Karol przez przypadek (choć go szukał) znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiedniej chwili, ale potrafił też znakomicie zakomponować kadr fotografując niebo zza zaspy śniegu. W nagrodę otrzymał drukarkę firmy Canon.

Galerie Karola http://plfoto.com/77369/autor.html http://karolp.deviantart.com/

Serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.