PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Rabka-Zdrój

Rozmaitości

Casting "Koxx Fighters 4"

Czwartek, 17 lutego 2011 r.
Autor: AKS

Casting "Koxx Fighters 4"Stowarzyszenie Lokomotywa ogłasza casting dla wszystkich Pań chętnych wziąć udział w nagraniu piosenki, która będzie promować tegoroczne zawody w trialu rowerowym "Koxx Fighters 4".


- W tym momencie trwają prace przy nagrywaniu utworu w Studio Nagrań Dźwiękowych IND w Rabce-Zdrój, pod czujnym uchem "Erbeki", właściciela studia. Piosenka skomponowana została w stylistyce hiphopowo-rockowej. Poszukujemy osób kreatywnych (nie wykluczamy udziału kilku Pań), które potrafią aktywnie włączyć się w proces nagrywania piosenki, mają swoją oryginalną osobowość i nie boją się występów na żywo - wyjaśniają organizatorzy.

Osoba, która zakwalifikuje się do nagrania utworu, będzie zobowiązana do uczestnictwa w projekcie od kwietnia do lipca 2011. W tym czasie poza nagraniem utworu będzie uczestniczyć w nagraniu teledysku oraz wystąpi na żywo przed publicznością. Wiek i dotychczasowe doświadczenie wokalne nie mają wpływu na udział w castingu.
Każda z kandydatek zobowiązana jest do samodzielnego przygotowania i wykonania 1 utworu dowolnie wybranego przez siebie, który wykona podczas przesłuchania. Poza tym zobowiązana będzie do wykonania przynajmniej 3 utworów wskazanych przez jury castingu.

Zgłoszenia na przesłuchania należy przesyłać wyłącznie na adres mailowy Stowarzyszenia Lokomotywa: lokomotywa.rabka@gmail.com
Zgłoszenie musi zawierać:
1. imię i nazwisko
2. adres zamieszkania
3. telefon kontaktowy
4. adres mailowy
5. tytuł i autora piosenki samodzielnie przygotowanej do wykonania
6. zainteresowania i wpływy muzyczne

Wszelkie dodatkowe materiały dotyczące kandydatek są mile widziane ale nie obowiązkowe.
Osoby, które wyślą zgłoszenie, będą informowane indywidualnie o terminach przesłuchań.
Zgłoszenia przyjmowane są do 20.03.2011.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Podkładki korkowe FolkPodkładki korkowe FolkPodkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...
    25 zł
  • Grafika Folk w ramce VIGrafika Folk w ramce VIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.