PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Rabka-Zdrój

Rozmaitości

Casting "Koxx Fighters 4"

Czwartek, 17 lutego 2011 r.
Autor: AKS

Casting "Koxx Fighters 4"Stowarzyszenie Lokomotywa ogłasza casting dla wszystkich Pań chętnych wziąć udział w nagraniu piosenki, która będzie promować tegoroczne zawody w trialu rowerowym "Koxx Fighters 4".


- W tym momencie trwają prace przy nagrywaniu utworu w Studio Nagrań Dźwiękowych IND w Rabce-Zdrój, pod czujnym uchem "Erbeki", właściciela studia. Piosenka skomponowana została w stylistyce hiphopowo-rockowej. Poszukujemy osób kreatywnych (nie wykluczamy udziału kilku Pań), które potrafią aktywnie włączyć się w proces nagrywania piosenki, mają swoją oryginalną osobowość i nie boją się występów na żywo - wyjaśniają organizatorzy.

Osoba, która zakwalifikuje się do nagrania utworu, będzie zobowiązana do uczestnictwa w projekcie od kwietnia do lipca 2011. W tym czasie poza nagraniem utworu będzie uczestniczyć w nagraniu teledysku oraz wystąpi na żywo przed publicznością. Wiek i dotychczasowe doświadczenie wokalne nie mają wpływu na udział w castingu.
Każda z kandydatek zobowiązana jest do samodzielnego przygotowania i wykonania 1 utworu dowolnie wybranego przez siebie, który wykona podczas przesłuchania. Poza tym zobowiązana będzie do wykonania przynajmniej 3 utworów wskazanych przez jury castingu.

Zgłoszenia na przesłuchania należy przesyłać wyłącznie na adres mailowy Stowarzyszenia Lokomotywa: lokomotywa.rabka@gmail.com
Zgłoszenie musi zawierać:
1. imię i nazwisko
2. adres zamieszkania
3. telefon kontaktowy
4. adres mailowy
5. tytuł i autora piosenki samodzielnie przygotowanej do wykonania
6. zainteresowania i wpływy muzyczne

Wszelkie dodatkowe materiały dotyczące kandydatek są mile widziane ale nie obowiązkowe.
Osoby, które wyślą zgłoszenie, będą informowane indywidualnie o terminach przesłuchań.
Zgłoszenia przyjmowane są do 20.03.2011.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bańka choinkowa IBańka choinkowa IBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Flakon szklany IIIFlakon szklany IIIFalkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm.
    90 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.