PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Rabka-Zdrój

Sport

Slalom dla Krzysia Graczyka

Wtorek, 23 lutego 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Slalom dla Krzysia Graczyka270 osób sklasyfikowanych w jedenastu grupach wiekowych wzięło udział w dobroczynnym slalomie gigancie "POMOC DLA KRZYSIA" www.krzysgraczyk.pl na Maciejowej 21 lutego. Pięć lat temu w tym samym miejscu uczeń trzeciej klasy gimnazjum Krzysztof Graczyk miał wypadek, w wyniku którego doznał wylewu krwi do mózgu. Do tej pory Krzyś poddawany jest intensywnej rehabilitacji opłacanej ze środków pozyskiwanych od darczyńców. Na szczęcie różnorodne zabiegi, m.in. fizykoterapia, bio-feedback, ćwiczenia logopedyczne, basen, jazda na nartach, na rowerze pod nadzorem specjalistów przynoszą efekty. Wciąż jednak wymagają nowych nakładów finansowych.


Slalom gigant na Maciejowej to jedna z form zbiórki pieniędzy na przywracanie Krzysiowi sprawności. W tym roku zorganizowany został po raz piąty. Z wpisowego od uczestników slalomu zebrano tym razem ponad 6 tys. zł. Dodatkowo kierownictwo Maciejowa - Ski przekazało 1 tys. zł – To najwyższa z dotychczasowych zebranych tu kwot - powiedział nam tata Krzysia. – Wystarczy tych pieniędzy jednak tylko na półtora miesiąca zajęć rehabilitacyjnych - dodał.

Zwody zorganizowały Klub Sportowy Yeti z Krakowa (Agnieszka i Krzysztof Leonowiczowie), Małopolski Okręgowy Związek Narciarski i Maciejowa – Ski. Krzyś Graczyk był jedną z osób wręczających uczestnikom slalomu pamiątkowe dyplomy i podziękowania. Osoby chcące wesprzeć finansowo jego rehabilitację mogą dokonywać wpłat na konto. www.krzysgraczyk.pl

Roman Graczyk, ING Bank Sląski, 50 1050 1445 1000 0022 8947 9087

Wyniki zawodów [TUTAJ].

Galeria zdjęć [TUTAJ]

Relacja w TVP KRAKÓW w najbliższą środę o 18 i 22.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...
    130 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.