PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rabka-Zdrój

Sport

Orlik już czynny. Można grać

Czwartek, 1 lipca 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Orlik już czynny. Można graćJuż dwa tygodnie temu budowa pierwszego rabczańskiego Orlika została zakończona. Dwa boiska (osobne do gry w piłkę nożną i osobne do siatkówki i koszykówki) znajdują się pomiędzy Gimnazjum nr 1 i osiedlem „Słoneczne”. Od czwartku (01. 07) na Orliku pracują już animatorzy, którzy będą tam obecni w lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku, a także w weekendy przez 12 godzin dziennie (od godz. 9.00 do godz.21.00).


„Animator sportowy” to program pilotażowy Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zadaniem animatorów Orlika w Rabce-Zdroju będzie organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży, korzystających z kompleksu boisk. Takimi osobami zostali Mateusz Kołodziejczyk i Patryk Kocaj, którzy pomagać będą organizować np. turnieje sportowe, mecze i prowadzić wszelkie działania o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Założeniem programu jest bezpłatne udostępnienie przede wszystkim dzieciom i młodzieży nowoczesnej infrastruktury sportowej. Oczywiście nasz „Orlik” jest otwarty także dla dorosłych.

Prawo korzystania z boisk mają osoby, które jako pierwsze zarezerwują termin darmowego wynajmu u animatorów: Mateusz Kołodziejczyk – Tel. 692 362 010 i Patryk Kocaj – Tel. 693 999 440

W przypadku złych warunków atmosferycznych animator może zabronić korzystania z kompleksu boisk. Zabrania się również gry w butach z korkami. Przy korzystaniu z Orlika wymagane jest okazanie dowodu tożsamości lub legitymacji szkolnej, itp.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Baciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiBaciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...
    30 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Ludowe etui na tablet VILudowe etui na tablet VILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.