PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2012 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Rabka-Zdrój

Sport

Turniej szachowy o "Wielki Puchar Czekoladowy"

Środa, 6 czerwca 2012 r.
Autor: Zdzisław Soliwoda

fot. Jan CieplińskiW Rabce-Zdroju, Mieście Dzieci Świata, zorganizowane zostały liczne imprezy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W niedzielę 3 czerwca Galeria pod Aniołem została "opanowana" przez młodych adeptów gry królewskiej. Zorganizowany tam został tradycyjny otwarty turniej szachowy o "Wielki Puchar Czekoladowy".


Do udziału w turnieju zgłosili się zarówno młodzi szachiści, którzy poznają na co dzień tajniki "gry królewskiej" w sekcji szachowej, działającej w Miejskim Ośrodku Kultury w Rabce, jak również młodzi szachiści spoza Rabki.

Organizatorem turnieju był MOK w Rabce, arbitrem turnieju był Paweł Mroziński, system gry: szwajcarski, 7 rund, tempo po 15 minut dla zawodnika.

Wyniki:

I miejsce i Wielki Puchar Czekoladowy zdobył Zygmunt Soliwoda z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku (reprezentujący klub MLKSz Myślenice)
II miejsce uzyskał Michał Mroziński SP 2 Rabka (reprezentujący klub LKS Promień Kowalewo Pomorskie)
III miejsce - Artur Jagła z Rabki (reprezentujący klub MLKSz Myślenice)
IV miejsce - Michał Majewski- UKS MAT Jasło
V miejsce- Joanna Furtak- "Płomień" Limanowa
VI miejsce- Jakub Brenkus- MPZ Szach Kraków

Dla wszystkich zawodników przygotowano okolicznościowe dyplomy i słodki poczęstunek. Organizator przygotował ciekawe nagrody rzeczowe. Tradycyjnie panowała życzliwa, choć sportowa atmosfera rywalizacji.

Komplet wyników: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_2637/final_standings&7.html

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.