PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2013 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rabka-Zdrój

Sport

Rozpoczęcie XI Spartakiady Integracyjnej Dzieci i Młodzieży

Czwartek, 9 maja 2013 r.
Autor: Jan Ciepliński

fot. Jan Ciepliński8 maja o godz.15,00 odbyło się uroczyste otwarcie XI Spartakiady Integracyjnej Dzieci i Młodzieży. Impreza odbyła się na hali Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju. W uroczystym otwarciu wzięła udział Burmistrz Rabki-Zdroju mgr inż. Ewa Przybyło, Radny powiatu nowotarskiego mgr Marek Szarawarski, dyr. MOK mgr Joanna Lelek, kierownik wychowania w ZSU mgr Katarzyna Kosek i prowadząca imprezę dyrektor Zespołu Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych mgr Barbara Rapacz.


W Turnieju Zespołowym prowadzonym przez nauczycieli Zespołu Przedszkoli wzięło udział 160 dzieci przedszkolnych - pacjentów Instytutu, Śląskiego Centrum Rehabilitacyjnego, Uzdrowiska Rabka S.A jak również dzieci  szkolne ze Szkoły Św. Tereski w Rabce –Zdroju.

Dzieci  pełne  mobilizacji i zdrowej rywalizacji brały udział w wybranych  konkurencjach – dostosowanych do ich możliwości . Udział  w Spartakiadzie  sprawił im wiele radości i dał poczucie sukcesu . Na zakończenie Pani Burmistrz E. Przybyło i Radny P. Marek Szarawarski wręczyli małym sportowcom złote medale.

XI Spartakiada Integracyjna Dzieci i Młodzieży trwa od 08.05.2013 do 23.08.3013r.

Organizatorami są:

1.Zespół Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych w Rabce –Zdroju /w IGiChP, Uzdrowisku Rabka S.A., ŚCRU/.

2.Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce /w IGiChP i Uzdrowisku Rabka S.A/.

3.Zespół Szkół  Specjalnych przy ŚCRU.

4.Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi- Szkoła Św. Tereski.

5.Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym kolo  t.  w Rabce -  Zdroju.

6. Miejski Ośrodek Kultury w Rabce –Zdroju.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.