PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Wiadomości

Rozwój Gminy Rabka-Zdrój w latach 2007-10

Piątek, 22 października 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Rozwój Gminy Rabka-Zdrój w latach 2007-10Szanowni Państwo - mieszkańcy Gminy Rabka-Zdrój ! Cztery lata temu obdarzyli nas Państwo zaufaniem i powierzyli nam kierowanie Gminą Rabka-Zdrój. Niniejsza broszura w możliwie najkrótszy i przejrzysty sposób podsumowuje, co udało się dokonać przez te cztery lata. Jest to pierwszy i zarazem ostatni biuletyn informacyjny podsumowujący mijającą kadencję 2007-2010. Chcemy, aby informacje w nim zawarte przypomniały Państwu, jak zmieniło się nasze miasto i nasze sołectwa przez wykonanie konkretnych inwestycji dzięki zgodzie, współpracy i zaangażowaniu wielu środowisk. Broszura podzielona została na sześć części. W pierwszej opisano, jakie ważne i czasami bardzo trudne decyzje musieliśmy podejmować w Państwa imieniu. W drugiej części znajdziecie Państwo szczegółowy wykaz inwestycji wykonanych w mijającej kadencji w infrastrukturę gminną taką jak: drogi, sieci, obiekty kubaturowe. Trzecia część została poświęcona działaniom i inwestycjom w oświacie. Czwarta część, to kilka ważnych informacji z zakresu działania naszego samorządu na kanwie promocji, współpracy i wspierania inicjatyw lokalnych.


Piąta część zawiera prezentacje o spółkach należących do gminy i o gospodarce nieruchomościami.

Szósta - ostatnia część, to zestawienie zadań i projektów, które zrealizowano lub rozpoczęto przy wsparciu środków z Unii Europejskiej i innych krajowych programów współfinansowania.

Zapewne nie wszystko to, czego Państwo oczekiwali udało się zrealizować. Wiele inwestycji tych dużych i tych małych czeka na swoją kolejność. Nie zawsze też, obowiązujące przepisy pozwalały udzielić pomocy, której oczekiwaliście. Za to chcemy przeprosić.

Przekazujemy Państwu niniejszy informator w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku i sumiennego wywiązania się z tak trudnego zadania, jakim jest praca na rzecz społeczności lokalnej.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość, które potrzebne są, aby sukcesywnie dążyć do zamierzonego celu, jakim jest rozwój naszej gminy- najpiękniejszego zakątka w południowej Polsce.

Z poważaniem
Ewa Przybyło
Burmistrz Miasta Rabka-Zdrój

 

Biuletyn w wersji PDF 16 MB [POBIERZ]

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Podkładki korkowe FolkPodkładki korkowe FolkPodkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...
    25 zł
  • Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.