PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Wiadomości

Rozwój Gminy Rabka-Zdrój w latach 2007-10

Piątek, 22 października 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Rozwój Gminy Rabka-Zdrój w latach 2007-10Szanowni Państwo - mieszkańcy Gminy Rabka-Zdrój ! Cztery lata temu obdarzyli nas Państwo zaufaniem i powierzyli nam kierowanie Gminą Rabka-Zdrój. Niniejsza broszura w możliwie najkrótszy i przejrzysty sposób podsumowuje, co udało się dokonać przez te cztery lata. Jest to pierwszy i zarazem ostatni biuletyn informacyjny podsumowujący mijającą kadencję 2007-2010. Chcemy, aby informacje w nim zawarte przypomniały Państwu, jak zmieniło się nasze miasto i nasze sołectwa przez wykonanie konkretnych inwestycji dzięki zgodzie, współpracy i zaangażowaniu wielu środowisk. Broszura podzielona została na sześć części. W pierwszej opisano, jakie ważne i czasami bardzo trudne decyzje musieliśmy podejmować w Państwa imieniu. W drugiej części znajdziecie Państwo szczegółowy wykaz inwestycji wykonanych w mijającej kadencji w infrastrukturę gminną taką jak: drogi, sieci, obiekty kubaturowe. Trzecia część została poświęcona działaniom i inwestycjom w oświacie. Czwarta część, to kilka ważnych informacji z zakresu działania naszego samorządu na kanwie promocji, współpracy i wspierania inicjatyw lokalnych.


Piąta część zawiera prezentacje o spółkach należących do gminy i o gospodarce nieruchomościami.

Szósta - ostatnia część, to zestawienie zadań i projektów, które zrealizowano lub rozpoczęto przy wsparciu środków z Unii Europejskiej i innych krajowych programów współfinansowania.

Zapewne nie wszystko to, czego Państwo oczekiwali udało się zrealizować. Wiele inwestycji tych dużych i tych małych czeka na swoją kolejność. Nie zawsze też, obowiązujące przepisy pozwalały udzielić pomocy, której oczekiwaliście. Za to chcemy przeprosić.

Przekazujemy Państwu niniejszy informator w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku i sumiennego wywiązania się z tak trudnego zadania, jakim jest praca na rzecz społeczności lokalnej.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość, które potrzebne są, aby sukcesywnie dążyć do zamierzonego celu, jakim jest rozwój naszej gminy- najpiękniejszego zakątka w południowej Polsce.

Z poważaniem
Ewa Przybyło
Burmistrz Miasta Rabka-Zdrój

 

Biuletyn w wersji PDF 16 MB [POBIERZ]

Zobacz w naszym sklepie:
  • Zagrojcie dudzicki - Trebunie TutkiZagrojcie dudzicki - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Stanisław...
    25 zł
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.