Rozmaitości
Wyniki konkursu! II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na szczytach”
Czwartek, 16 września 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
19 września w Zakopanem rozpoczyna się druga edycja Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyka na szczytach”. Pod Giewont zjadą wybitni kameraliści z Polski i z zagranicy. Tydzień z "Muzyką na szczytach" to aż dziewięć wyjątkowych koncertów oraz wiele innych atrakcji i imprez towarzyszących. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza. Wśród naszych czytelników, którzy wzięli udział w konkursie, rozlosowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na Festiwal!
Zwycięzcy konkursu to:
1. Maria Król - Zakopane
2. Beata Handzel - Spytkowice
II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na szczytach” patronatem medialnym objął Podhalański Serwis Informacyjny WATRA.
Zobacz w naszym sklepie:
- Magnes Folk na lodówkę III
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Baciarujciez chłopcy - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...40 zł - Korale folkowe III
Korale folkowe wykonane z białego tybetu i zielonej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 100 cm. 70 zł



