Warszawa
Rozmaitości
XI Olimpiada Młodych Barmanów
Wtorek, 27 marca 2012 r.
Autor: Bernadetta Zatłoka
Autor: Bernadetta Zatłoka
W dniach 17 i 18 marca w Hotelu Radisson Blu w Warszawie odbył się Finał XI Olimpiady Młodych Barmanów. Wzięło w niej udział 42 uczniów szkół hotelarskich i gastronomicznych z całej Polski. W konkursie startowała również uczennica Prywatnego Technikum Hotelarskiego w Zakopanem, Sylwia Karpiel.
Uczestnicy Olimpiady przygotować musieli drinka wylosowanego z listy standardowych napojów mieszanych, a następnie drinka własnej kompozycji, Sylwia przygotowała long drinka o nazwie „Orange Sunset”, dzięki czemu zajęła wysokie miejsce w finale.
Zobacz w naszym sklepie:
- Spinka góralska XIX
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z srebrną małą szarotką. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł - Naszyjnik "Agatka"
Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane. 75 zł - Torebka filcowa VIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...110 zł



