PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Sport

Trwa Plebiscyt „Dziennika Polskiego” na Najpopularniejszego Sportowca Podhala i Młodego Asa Podhala 2009 r.

Czwartek, 25 lutego 2010 r.
Autor: AKS

Trwa Plebiscyt „Dziennika Polskiego” na Najpopularniejszego Sportowca Podhala i Młodego Asa Podhala 2009 r.Jeszcze tylko do końca marca można głosować w Plebiscycie „Dziennika Polskiego”, w którym wybierany jest Najpopularniejszy Sportowiec Podhala i Młody As Podhala 2009 r. Widząc, rosnące z roku na rok, zainteresowanie Plebiscytem, tym razem organizatorzy postanowili rozszerzyć jego formułę. Najważniejsza zmiana to brak listy kandydatów. W tym roku, całkowity wybór sportowców zostaje pozostawiony Czytelnikom. Głosy można oddawać na każdą osobę, nawet z najmniejszych podhalańskich klubów.


Intencja „Dziennika Polskiego” jest prosta – promowanie wszystkich sportowców Podhala. Zarówno tych, którzy reprezentowali region na arenie ogólnopolskiej, czy światowej, jak również tych, którzy sukcesy osiągali na terenach swojej gminy i sołectwa.
 Drugą nowością, która pojawia się w Plebiscycie, są dwie nowe kategorie. Oprócz wyboru Najpopularniejszego Sportowca i Młodego Asa (wybieramy wyróżniających się juniorów i młodszych zawodników), w tym roku organizatorzy czekają także na głosy w kategoriach: Trener Roku oraz Drużyna Roku.
 Głosować należy za pośrednictwem kuponów, które publikowane są codziennie na łamach „Dziennika Polskiego - Podhalańskiego”. Nie ma obowiązku wskazywania kandydatów we wszystkich kategoriach. Każdy biorący udział w Plebiscycie może przesłać lub dostarczyć osobiście do zakopiańskiej redakcji „Dziennika Polskiego”(ul. Krupówki 22) nieograniczoną liczbę oryginalnych kuponów. Spośród kuponów osób biorących udział w głosowaniu, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody RTV i AGD. Laureaci Plebiscytu uhonorowani zostaną podczas uroczystej gali. Tradycyjnie już partnerami Plebiscytu jest Starostwo Tatrzańskie i Starostwo Nowotarskie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...
    160 zł
  • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...
    130 zł
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.