PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Sport

Trwa Plebiscyt „Dziennika Polskiego” na Najpopularniejszego Sportowca Podhala i Młodego Asa Podhala 2009 r.

Czwartek, 25 lutego 2010 r.
Autor: AKS

Trwa Plebiscyt „Dziennika Polskiego” na Najpopularniejszego Sportowca Podhala i Młodego Asa Podhala 2009 r.Jeszcze tylko do końca marca można głosować w Plebiscycie „Dziennika Polskiego”, w którym wybierany jest Najpopularniejszy Sportowiec Podhala i Młody As Podhala 2009 r. Widząc, rosnące z roku na rok, zainteresowanie Plebiscytem, tym razem organizatorzy postanowili rozszerzyć jego formułę. Najważniejsza zmiana to brak listy kandydatów. W tym roku, całkowity wybór sportowców zostaje pozostawiony Czytelnikom. Głosy można oddawać na każdą osobę, nawet z najmniejszych podhalańskich klubów.


Intencja „Dziennika Polskiego” jest prosta – promowanie wszystkich sportowców Podhala. Zarówno tych, którzy reprezentowali region na arenie ogólnopolskiej, czy światowej, jak również tych, którzy sukcesy osiągali na terenach swojej gminy i sołectwa.
 Drugą nowością, która pojawia się w Plebiscycie, są dwie nowe kategorie. Oprócz wyboru Najpopularniejszego Sportowca i Młodego Asa (wybieramy wyróżniających się juniorów i młodszych zawodników), w tym roku organizatorzy czekają także na głosy w kategoriach: Trener Roku oraz Drużyna Roku.
 Głosować należy za pośrednictwem kuponów, które publikowane są codziennie na łamach „Dziennika Polskiego - Podhalańskiego”. Nie ma obowiązku wskazywania kandydatów we wszystkich kategoriach. Każdy biorący udział w Plebiscycie może przesłać lub dostarczyć osobiście do zakopiańskiej redakcji „Dziennika Polskiego”(ul. Krupówki 22) nieograniczoną liczbę oryginalnych kuponów. Spośród kuponów osób biorących udział w głosowaniu, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody RTV i AGD. Laureaci Plebiscytu uhonorowani zostaną podczas uroczystej gali. Tradycyjnie już partnerami Plebiscytu jest Starostwo Tatrzańskie i Starostwo Nowotarskie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.