PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Październik 2017 12345678910111213141516171819202122232425262728293031  

Szaflary

Rozmaitości

Konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Szaflary rozstrzygnięty!

Poniedziałek, 2 października 2017 r.
Autor: Barbara Wolański

Konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Szaflary rozstrzygnięty!Już po raz 3 w gminie Szaflary odbył się konkurs na najpiękniejszy ogród. Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Budzyk – przewodnicząca Komisji – prac. MODR, Joanna Palka – przedstawicielka Rady Gminy Szaflary oraz Barbara Wolański – Animator kultury, oceniła ogrody pod kątem estetyki, zagospodarowania zielenią, nakładu pracy w utrzymaniu ogrody, a także ogólnego wrażenia. Zamierzeniem tego konkursu jest, aby mieszkańcy dbali o swoje posesje i otoczenie, a jednocześnie dawali dobry przykład innym. Pięknych ogrodów w gminie Szaflary jest coraz więcej. Większość ogrodników pasjonatów dba o swój zielony zakątek, starając się o zachowanie prywatności.


W tym roku pierwsze miejsce w posesjach jednorodzinnych przyznano:
I miejsce: Maria i Czesław Łatek Szaflary ul. Orkana 37
II miejsce: Janina Cachro Szaflary ul. A. Suskiego 45B
III miejsce: Jan i Anna Handzel Szaflary ul. Zakopiańska 48

Posesje przyzagrodowe:
I miejsce: Krystyna Strama Bańska Niżna ul. Papieska 63
II miejsce: Marta Ścisłowicz Zaskale ul. Kard. K. Wojtyły 66
III miejsce: Aniela Król Zaskale ul. Kościelna 2

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez gminę Szaflary. Są to bony pieniężne o wartości: za I miejsce kwota 500,00 zł, za II miejsce kwota 300,00 zł, za III miejsce kwota 200,00 zł. Wręczenie nagród obyło się podczas wrześniowej sesji rady gminy. Nagrody zwycięzcom wręczał wójt gminy.

Dzięki zaangażowaniu naszej lokalnej społeczności zmienia się na lepsze wizerunek całej gminy dlatego już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji konkursu na najpiękniejszy ogród gminy Szaflary.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm.
    65 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.