PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Październik 2009 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Szczawnica

Sport

Piłka nożna dziewcząt

Piątek, 23 października 2009 r.
Autor: Tadeusz Watycha – Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu

fot. Powiatowe Centrum Kultury w Nowym TarguW dniu 21 października 2009r. w Sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Niedzicy odbyły się eliminacje szkół podstawowych rejonu Szczawnica w piłce nożnej dziewcząt. Bezkonkurencyjną okazała się reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Frydmana, która zajęła pierwsze miejsce.


II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa ze Sromowiec Wyżnych, a III Szkoła z Grywałdu. Najlepszą zawodniczką została wybrana Katarzyna Kawa z Frydmana. Wręczenia nagród dokonali: Józef Dyda – pracownik Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu – koordynator sportowy rejonu Szczawnica oraz Tadeusz Watycha – Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury – głównego organizatora systemu sportu szkolnego w Powiecie Nowotarskim. Zawody zostały zorganizowane w ramach systemu współzawodnictwa dzieci i młodzieży Szkolnego Związku Sportowego. Dwie pierwsze drużyny awansowały do Igrzysk Powiatu Nowotarskiego, które odbędą się 6 listopada w hali sportowej w Maniowach. Organizatorzy dziękują za przychylność i udzieloną pomoc Wójtowi Gminy Łapsze Niżne Panu Pawłowi Dziubanowi oraz gospodarzowi obiektu – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Niedzicy – Panu Piotrowi Góreckiemu.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.