PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Szczawnica

Zaproszenia

XI Festiwalu Muzyka nad Zdrojami w Szczawnicy

Piątek, 20 lipca 2018 r.
Autor: Rafał Monita

XI Festiwalu Muzyka nad Zdrojami w Szczawnicy20 lipca, w najbliższy piątek, w Dworku Gościnnym, o godz. 19.00 w programie pt. "Zielone słowa, czyli muzyczne inspiracje" wystąpią: Katarzyna Wiwer – sopran i Michał Rot – fortepian. W programie muzyka polska, utwory Szymanowskiego, Paderewskiego, Geiger i Chopina!


Będzie mi bardzo miło spotkać Państwa na tym finałowym koncercie Szczawnicy.

Zapraszam też na stronę festiwalu i na festiwalowego facebooka.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.