PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Tatry

Góry

Wiosna Anno Domini 2011...

Środa, 25 maja 2011 r.
Autor: Wojciech Szatkowski

Krywań w morzu chmur, tak było w początku kwietnia 2011, fot. Wojciech SzatkowskiSezon ski-turowy 2011 zamknął się. Odeszła w siną dal zima, która nie była - pod względem warunków śnieżnych – zbyt dobra i śnieżna (delikatnie mówiąc, a po prawdzie – kicha). Pod względem towarzyskim udała się. Pozostały wspomnienia wycieczek i nastrój „wyrypy”. W Serwisie Watra prezentujemy zdjęcia z wiosennych wycieczek narciarskich w Tatrach Zachodnich i Wysokich.


Wiosna była w Tatrach, jak to wiosna w Tatrach... Zmienna jak kobieta. Wiało, sypało i czasami świeciło słońce. Taki czas udało się wykorzystać, by na najbardziej narciarskiej górze w Tatrach Zachodnich – Kopie Kondrackiej – pośmigać na deskach. Ze starymi przyjaciółmi – Maćkiem i Andrzejem – a także w towarzystwie Asi i Madzi i wiecznie uśmiechniętej Mery – uroczych dziewczyn, a wiadomo – z dziewczynami, oj z dziewczynami nigdy nie jest źle... Następnie była Świnicka Przełęcz i Beskid w burzy z Jaśkiem i koniec sezonu... A potem... no tak jak to wiosną,  ruszyły kwiaty, różne lepiężniki, urdziki i inne towarzystwo, wyszło słońce, zapanowało ciepełko. Kolejny sezon się skończył, zaczęło się tatrzańskie lato. Ale ja ciągle myślę o zimie i wiośnie Anno Domini 2012 – następnej – żeby była lepsza i dłuższa i żeby nakurzyło – najlepiej ze dwa metry:) Może się uda...

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IIISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IIILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - łącznie ponad 350 osób znalazło się w najnowszym słowniku biograficznym "Podhalanie". Słownik...
    90 zł
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.