Warszawa
Rozmaitości
XI Olimpiada Młodych Barmanów
Wtorek, 27 marca 2012 r.
Autor: Bernadetta Zatłoka
Autor: Bernadetta Zatłoka
W dniach 17 i 18 marca w Hotelu Radisson Blu w Warszawie odbył się Finał XI Olimpiady Młodych Barmanów. Wzięło w niej udział 42 uczniów szkół hotelarskich i gastronomicznych z całej Polski. W konkursie startowała również uczennica Prywatnego Technikum Hotelarskiego w Zakopanem, Sylwia Karpiel.
Uczestnicy Olimpiady przygotować musieli drinka wylosowanego z listy standardowych napojów mieszanych, a następnie drinka własnej kompozycji, Sylwia przygotowała long drinka o nazwie „Orange Sunset”, dzięki czemu zajęła wysokie miejsce w finale.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł - "Na Was zawsze można liczyć"
"Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...40 zł - Magnes Folk na lodówkę X
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł



