PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Wrzesień 2016 123456789101112131415161718192021222324252627282930  

Wenecja

Kultura

SUKCES TRIOLI NA EUROFESTIWALU WE WŁOSZECH

Piątek, 30 września 2016 r.
Autor: Mariola Gajda-Burcan

SUKCES TRIOLI NA EUROFESTIWALU WE WŁOSZECHTRIOLA, zespół wokalny z PM TRIOLKI RABKA-ZDRÓJ przy PCK Nowy Targ zdobył I NAGRODĘ na Eurofestiwalu "Orfeo in Italia" w Lido di Jesolo koło Wenecji. Zespół reprezentował Polskę z nominacji - głównych nagrodach w krajowych festiwalach. Kwartet tworzą: Justyna Rusnarczyk, Karolina Szczurowska, Marlena Mazgaj i Klaudia Rogowiec. Kształcą się wokalnie od wielu lat pod kierunkiem nauczycieli muzyki i teatru Marioli i Piotra Burcan.


KAROLINA SZCZUROWSKA. lat 14, zdobyła I NAGRODĘ na Eurofestiwalu "Orfeo in Italia" w Lido di Jesolo koło Wenecji. Karolina mieszka w Przenoszy. Wokalnie kształci się w PM Triolki Rabka-Zdrój przy PCK Nowy Targ. Uczęszcza do limanowskiej szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Jest wokalistką zespołu Triola. Zdobywa od wielu lat nagrody na ogólnopolskich festiwalach.

JUSTYNA RUSNARCZYK, lat 16, zdobyła II NAGRODĘ na Eurofestiwalu "Orfeo in Italia" we Włoszech i NOMINACJĘ do Eurofestiwalu "STARSVOICES" w Locarno. Justyna mieszka w Kasinie Wielkiej i tam uczęszcza do gimnazjum. Wokalnie kształci się od kilku lat w PM TRIOLKI RABKA-ZDRÓJ przy PCK NOWY TARG. Grand Prix na ogólnopolskim festiwału "SKOWRONECZEK" w czerwcu tego roku dał jej nominację do tego festiwalu w Lido di Jesolo kolo Wenecji. Justyna od kilku lat odnosi solistyczne sukcesy na ogólnopolskich festiwalach. Jest wokalistką zespołu Triola.

MARLENA MAZGAJ, lat 13, zdobyła III NAGRODĘ na Eurofestiwalu "Orfeo in Italia" w Lido di Jesolo, we Włoszech. Marlena kształci się wokalnie od kilku lat pod kierunkiem nauczycieli muzyki Marioli i Piotra Burcan w PM TROLKI RABKA-ZDRÓJ przy PCK NOWY TARG. Mieszka w Woli Skrzydlańskiej. Uczęszcza też do szkoły muzycznej na wiolonczelę. Ma liczne laury na ogólnopolskich festiwalach i jest zdobywczynią I NAGRODY na Eurofestiwalu "ZŁOTE TALENTY W ZŁOTEJ PRADZE" w Czechach. Jest od paru lat wokalistką zespołu TRIOLA.

KLAUDIA ROGOWIEC, lat 18, zdobyła III NAGRODĘ na Eurofestiwalu "Orfeo in Italia" w Lido di Jesolo koło Wenecji. Klaudia mieszka w Rabce. Kształci się wokalnie trzeci rok pod kierunkiem nauczycieli muzyki Marioli i Piotra Burcan w PM
TRIOLKI RABKA-ZDRÓJ przy PCK NOWY TARG. Klaudia jest wokalistką zespołu TRIOLA. Ma znaczące osiągnięcia solistyczne na festiwalach rangi ogólnopolskiej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...
    130 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.