Nowy Targ
Wiadomości
Miss Małopolski wybrana
Autor: Piotr Rayski-Pawlik - UM Nowy Targ
Dwudziestoletnia Agnieszka Kościelniak ze Spytkowic została wybrana Miss Polonia Małopolski. Podczas czwartkowej wieczornej gali w restauracji „Góralsko Strawa” w Nowym Targu jury konkursu wybierając spośród piętnastu kandydatek z całego województwa uznało, że najpiękniejsza jest właśnie góralka, wybrana w lutym na Miss Polonia Podhala.
- Nowy Targ to świetne miejsce dla pięknych dziewcząt – zachwalał podczas gali nasze miasto Burmistrz Marek Fryźlewicz, który wybory Miss Polonia Małopolski objął honorowym patronatem i ufundował drobne upominki dla najpiękniejszych. Pierwszą wicemiss została Aneta Bartusiak z Muszyny, zaś drugą – Justyna Kraszewska z Nowego Sącza. Wszystkie trzy zakwalifikowały się do ćwierćfinałów wyborów Miss Polonia.
Agnieszka Kościelniak jest studentką Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu. Interesuje się tańcem, muzyką i fotomodelingiem.
- Bransoletka "Z pirytem"
Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm. 50 zł - Portfel I
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty 35 zł - Falkon szklany I
Falkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm. 120 zł
Miss Małopolski wybranaAutor zdjęć: Piotr Rayski-Pawlik - UM Nowy Targobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 3



