Witów
Sport
Szlak bez Granic - Witów-Oravice
Środa, 2 marca 2016 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
27 lutego 2016 przy górnej stacji narciarskiej Witów-Ski rozpoczął się "VII Szlak bez Granic” na trasie Witów–Oravice. Patronat nad imprezą, podobnie jak w latach ubiegłych, objęli Prezydenci Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Słowacji. W rozpoczęciu biegu brał udział Prezydent Andrzej Duda. Przypomnijmy celem imprezy jest popularyzacja nordic walking, między zaprzyjaźnionymi gminami: Miasto Tvardoszyn, Gmina Kościelisko a także ośrodkami narciarskimi z Witowa (Witów-Ski) i Oravic (Meander Ski) a także integracja polskich i słowackich uczestników biegu.
Zobacz w naszym sklepie:
- Falkon szklany II
Falkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm. 170 zł - Naszyjnik "Miłość uskrzydla"
Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - Bransoletka Purpurosa
Bransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł
Galerie zdjęć:



