PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Kwiecień 2018 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Ząb

Sport

Królewskie Powitanie Kamila Stocha w Zębie

Niedziela, 15 kwietnia 2018 r.
Autor: Józef Piech

Królewskie Powitanie Kamila Stocha w ZębieW sobotnie przedpołudnie 7 kwietnia 2018 r tłumy kibiców i sympatyków skoków narciarskich, zgromadziły się w Zębie na Bartolskim Wierchu by jeszcze raz po zakończeniu sezonu narciarskiego, podziękować mistrzowi skoków Kamilowi Stochowi za jego osiągnięcia w minionym sezonie narciarskim . Kamil wraz z małżonką Ewą w towarzystwie zaproszonych gości, paradnie Landem w asyście Banderii Konnej przejechali przez Ząb , po drodze sympatycy , kibice i mieszkańcy brawami witali Kamila. Scenę i podesty dla gości przygotowali organizatorzy powitania. Występował zespół ZAKOPOWER na czele z Sebastianem Karpielem Bułecką oraz zespół Zbójnicek z Zębu. Było dużo młodzieży i mieszkańców w strojach góralskich. Ustawiono duży telebim gdzie jeszcze raz były prezentowane sceny z zawodów z udziałem Kamila.


Na scenę poproszono Kamila i jego małżonkę Ewe , gdzie Kamil ze swadą odpowiadał na różne pytania prowadzących, uczestnicy odśpiewali Hymn Państwowy i było też sto lat dla Mistrza. Delegacje przybyłe na uroczystość w podzięce składały Kamilowi różne upominki. Należy nadmienić że ponad stu kilogramowy tort powitalny wykonał Mistrz Cukierniczy Andrzej Łuszczek. Kamil podziękował wszystkim za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia oraz upominki.
Prawie każdy z uczestników prosił Kamila o zrobienie fotki i autograf pamiątkowy.

Ranga imprezy sprawiła, bardzo duże zainteresowanie mediów, TV, radia, prasy lokalnej i internetowej. Relacje prowadził również dron który z powietrza prowadził rejestracje zdarzenia, nawet biała awionetka przelatywała nad głowami pozdrawiając nie jako zebranych. Następnie uczestnicy spotkania zostali poproszeni do budynku szkoły podstawowej, gdzie odbyła się konferencja prasowa i poczęstunek.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VIILudowe etui na tablet VIILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    170 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.