Zakopane
Góry
Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTK
Autor: Maciej Bętkowski
W niedzielę 16 czerwca w ramach akcji „Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTK” organizowanej przez Oddział „Tatrzański” PTTK i Koło Przewodników Tatrzańskich im. Klimka Bachledy wędrowaliśmy do Pustelni św. Brata Alberta, Hotelu Górskiego PTTK na Kalatówkach i schroniska na Hali Kondratowej. W wycieczce brali udział turyści z Zakopanego, Nowego Targu, Gdańska i Kościeliska.
Po wielu deszczowych dniach mieliśmy bardzo ładną słoneczną pogodę. Przy schronisku na Hali Kondratowej przez długi czas obserwowaliśmy pasącą się młodą sarenkę. Uczestnicy wycieczki zdobyli 12 punktów GOT.
Za dwa tygodnie będzie następna, bezpłatna wycieczka do Doliny Kościeliskiej, na którą organizatorzy akcji serdecznie wszystkich zapraszają.
Zasady i cele akcji były przedstawione w Internecie w dniach 21.05 i 7.06.2013.
- Bańka choinkowa II
Bańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm. 16 zł - Naszyjnik "Kulki"
Naszyjnik z kulek turkusu /średnica 1 cm / oraz kulek agatu różowego /średnica 0,8 cm/. Obw. 46,5 cm 85 zł - Poduszka brązowa
Poduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm. 100 zł
Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTKAutor zdjęć: Maciej Bętkowskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 10
- Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTK
- Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTK
- Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTK



