Zakopane
Kultura
Koncert Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej „...samotni jak gwiazdy...”
Autor: Anna Karpiel-Semberecka
Z okazji 91 rocznicy Odzyskania Niepodległości w Miejskiej Galerii Sztuki wystąpiła Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna, której w koncercie zatytułowanym „...samotni jak gwiazdy...” towarzyszył poeta Adam Ziemianin oraz artyści scen krakowskich.
Tego wieczoru muzyka, poezja i blask świec stworzyły niezwykły nastrój. W programie koncertu znalazł się Polonez salonowy Adolfa Kędzierskiego dedykowany Klementynie Homolaczowej, Kantata Samotni jak gwiazdy z muzyką Edwarda Zawilińskiego do poezji Adama Ziemianina oraz piosenki patriotyczne.
Wystąpiła Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna pod dyrekcją Agnieszki Kreiner oraz artyści scen krakowskich: Łada Maria Gorpienko, Agnieszka Roesnerówna, Magdalena Doksa, Mietek Rafał Pawłowski i Roman Klimowicz. Poezję czytał Adam Ziemianin.
- Torebka filcowa XIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Grafika Folk w ramce VI
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Okładka na zeszyt I
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm. 30 zł
Koncert Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej „...samotni jak gwiazdy...”Autor zdjęć: Anna Karpiel-Sembereckaobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 27



