Zakopane
Kultura
Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Absolwentów I LO im. Oswalda Balzera
Autor: Piotr Kyc
W dniu 18 grudnia zakopiańska Restauracja „U Wnuka” już po raz piąty gościła członków Stowarzyszenia Absolwentów I LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem na spotkaniu opłatkowym. Wieczór uświetnił występ zespołu muzycznego złożonego z absolwentów szkoły zaproszonych przez Prezesa Stowarzyszenia Małgorzatę Gładoch pracującą na co dzień w liceum „na Słonecznej”.
Wystąpili: Agnieszka Przekupień /studentka filologii polskiej i romańskiej, Michał Knapik /student filozofii/, Piotr Stępień - /student bio-fizyki/.
Było jazzowo, było i świątecznie. Dziękujemy za koncert. Życzymy sukcesów artystycznych i naukowych naszym utalentowanym absolwentom.
Zapraszamy absolwentów i sympatyków tej szacownej zakopiańskiej szkoły do wstępowania w szeregi Stowarzyszenia, które liczy już prawie 200 członków. Więcej o Stowarzyszeniu można się dowiedzieć na stronie www.absolwencilo-zakopane.pl.
- „Lykorz mimo włosnyj wóli”
Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...40 zł - Wisiorek "Ogródek 1"
Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm. 30 zł - Korale folkowe III
Korale folkowe wykonane z białego tybetu i zielonej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 100 cm. 70 zł
Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Absolwentów I LO im. Oswalda BalzeraAutor zdjęć: Piotr Kycobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 36



