Zakopane
Kultura
15-lecie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
Autor: AKS
W Parafii Najświętszej Rodziny w Zakopanem odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej oraz jubileuszem 15-lecia Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Po Mszy św. w sali teatralnej wystawiony został spektakl przygotowany przez uczniów poświęcony patronowi szkoły - Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Powstał on pod opieką siostry Leoniki (Doroty Dąbek).
W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz kościelnych: ks. infułat Stanisław Olszówka, ks. proboszcz Bogusław Filipiak oraz przedstawiciele władz miasta. Obecna była także przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Nowym Targu Dorota Słońska-Malczak oraz pierwsza dyrektor szkoły Janina Gościej, przedstawiciele Stowarzyszenia Rodzin Katolickich oraz absolwenci szkoły.
- Torebka filcowa X
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Naszyjnik "Porzeczki"
Naszyjnik z drobnych Korali rekonstruowanych oraz z przekładek - drobniutkich koralików szklanych. Obwód 49,5 cm. Średnica koralików z korala 0,7 i 0,5 cm. Zapięcie...65 zł - „Skąpiec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł
15-lecie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła IIAutor zdjęć: AKSobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 3



