PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Najbardziej literackie zdjęcie Zakopanego

Piątek, 21 września 2012 r.
Autor: AKS

Najbardziej literackie zdjęcie ZakopanegoBurmistrz Zakopanego zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym "Najbardziej literackie zdjęcie Zakopanego". Termin nadsyłania zdjęć upływa 18 października 2012 roku.


Warunki uczestnictwa w Konkursie Fotograficznym

„NAJBARDZIEJ LITERACKIE ZDJĘCIE  ZAKOPANEGO”

1. Każdy Autor może przesłać tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie powinno być opatrzone godłem z tytułem zdjęcia oraz danymi osobowymi załączonymi w załączniku i przesłane w formie elektronicznej na adres konkurs@zakopane.eu  Zdjęcia zostaną umieszczone na Facebooku w zakładce „Najbardziej literackie zdjęcie Zakopanego” przez administratora strony.

2. Jeden Autor może występować pod jednym godłem. W przeciwnym wypadku Autor nie będzie uczestniczył w konkursie.

3. Termin nadsyłania zdjęć upływa 18 października 2012 roku.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Urzędu Miasta Zakopane i na profilu Facebook.

5.  Wysokość nagród pieniężnych zostanie ustalona przez organizatorów konkursu po jego rozstrzygnięciu. W konkursie przewidziane są trzy nagrody Burmistrza Miasta Zakopane. Dopuszcza się przyznanie wyróżnień.

6. Dodatkowo w konkursie przyznana zostanie 1 nagroda Internautów. Internauci głosują poprzez „kliknięcie” ikony „lubię to” na Facebooku.

7.  Nagrodzone zdjęcia zostaną wystawione na stoiskach Urzędu Miasta Zakopane w czasie Targów Książki w Krakowie oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Zakopane.

8. Autorzy przystępując do konkursu wyrażają zgodę na publikowanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w publikacjach i ogłoszeniu wyników oraz przekazują na rzecz Miasta Zakopane majątkowe prawa autorskie do wykorzystania zdjęcia na wszystkich polach eksploatacji, w tym opisanych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz do ustalania zależnego prawa autorskiego.

9. Zdjęcia mogą nadsyłać tylko autorzy zdjęć, którzy są również właścicielami praw autorskich do tych zdjęć.

10. W przypadku uwidocznienia na zdjęciu wizerunku osób trzecich autor ma obowiązek posiadania zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonej osoby.

11. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz oświadczeniem o spełnieniu warunków konkursu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    175 zł
  • Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.