PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Najbardziej literackie zdjęcie Zakopanego

Piątek, 21 września 2012 r.
Autor: AKS

Najbardziej literackie zdjęcie ZakopanegoBurmistrz Zakopanego zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym "Najbardziej literackie zdjęcie Zakopanego". Termin nadsyłania zdjęć upływa 18 października 2012 roku.


Warunki uczestnictwa w Konkursie Fotograficznym

„NAJBARDZIEJ LITERACKIE ZDJĘCIE  ZAKOPANEGO”

1. Każdy Autor może przesłać tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie powinno być opatrzone godłem z tytułem zdjęcia oraz danymi osobowymi załączonymi w załączniku i przesłane w formie elektronicznej na adres konkurs@zakopane.eu  Zdjęcia zostaną umieszczone na Facebooku w zakładce „Najbardziej literackie zdjęcie Zakopanego” przez administratora strony.

2. Jeden Autor może występować pod jednym godłem. W przeciwnym wypadku Autor nie będzie uczestniczył w konkursie.

3. Termin nadsyłania zdjęć upływa 18 października 2012 roku.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Urzędu Miasta Zakopane i na profilu Facebook.

5.  Wysokość nagród pieniężnych zostanie ustalona przez organizatorów konkursu po jego rozstrzygnięciu. W konkursie przewidziane są trzy nagrody Burmistrza Miasta Zakopane. Dopuszcza się przyznanie wyróżnień.

6. Dodatkowo w konkursie przyznana zostanie 1 nagroda Internautów. Internauci głosują poprzez „kliknięcie” ikony „lubię to” na Facebooku.

7.  Nagrodzone zdjęcia zostaną wystawione na stoiskach Urzędu Miasta Zakopane w czasie Targów Książki w Krakowie oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Zakopane.

8. Autorzy przystępując do konkursu wyrażają zgodę na publikowanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w publikacjach i ogłoszeniu wyników oraz przekazują na rzecz Miasta Zakopane majątkowe prawa autorskie do wykorzystania zdjęcia na wszystkich polach eksploatacji, w tym opisanych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz do ustalania zależnego prawa autorskiego.

9. Zdjęcia mogą nadsyłać tylko autorzy zdjęć, którzy są również właścicielami praw autorskich do tych zdjęć.

10. W przypadku uwidocznienia na zdjęciu wizerunku osób trzecich autor ma obowiązek posiadania zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonej osoby.

11. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz oświadczeniem o spełnieniu warunków konkursu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł
  • Obraz olejny Folk IObraz olejny Folk IObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    350 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.