Zakopane
Kultura
Galeria Pod Papugami
Piątek, 14 czerwca 2013 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
W Galerii Pod Papugami prowadzonej przez mec. Małgorzatę Górbiel i mec. Andrzeja Wróbla otwarto wystawę twórczości Moniki Stanisławskiej Pitoń i Kingi Trzebuni. Tytuł wystawy „Malarstwo, tkactwo i gastronomia ;)”. Ekspozycja jest udostępniona od 13 czerwca. Zapraszamy na ul. Łukaszówki 4 aby podziać pracę malarskie pani Moniki i tkactwo pani Kingi. Niestety „gastronomia;)”, która nie tylko pojawiła się w tytule wystawy ale stanowiła jej istotny element - jak to z gastronomią bywa - została skonsumowana przez licznie przybyłych gości do kancelarii adwokackich na czwartkowy wernisaż. Innego scenariusza nie było.
Zobacz w naszym sklepie:
- Okładka na zeszyt IV
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm. 30 zł - „Skąpiec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Torebka filcowa XV
Okrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki. Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...60 zł



