PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Kultura

Konkurs fotograficzny „Żywioł Folkloru” 46. MFFZG

Wtorek, 21 października 2014 r.
Autor: Agata Jandura BPZ

Konkurs fotograficzny „Żywioł Folkloru” 46. MFFZGProtokół z posiedzenia Komisji Konkursu Fotograficznego „Żywioł folkloru” , który odbył się w ramach 46. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem W konkursie wzięło udział 14 uczestników z Zakopanego, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Kudowy Zdroju i Knurowa. Łącznie nadesłano 75 prac. W konkursie zwyciężyli MAŁGORZATA FALECKA i RAFAŁ JABŁOŃSKI-ZELEK.


Komisja w składzie:
- Bartłomiej  Jurecki Tygodnik Podhalański, fotograf
- Robert Urbański Zakopiec.info, fotograf
- Anna Karpiel-Semberecka, Biuro Prasowe MFFZG
- sek. Agata Jandura, Biuro Promocji Zakopanego

Jury przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

W kat. I  Akredytowani dziennikarze i fotoreporterzy Nagroda finansowa 800 zł otrzymuje:
- MAŁGORZATA FALECKA

W kat. II Publiczność
Nagrodę finansową 500 zł oraz roczną prenumeratę Tygodnika Podhalańskiego ufundowana przez Tygodnik Podhalański otrzymuje:
- RAFAŁ JABŁOŃSKI-ZELEK

Wyróżnienia otrzymują:
- TOMASZ KURP - zestaw wydawnictw
- KAROLINA KACPEREK - zestaw wydawnictw

Wyróżnienie oraz nagrodę specjalną w postaci  warsztatów fotograficznych ufundowaną przez Jurora Roberta Urbańskiego z portalu Zakopiec.info otrzymuje:
- AGNIESZKA SULIKOWSKA

Wręczenie nagród nastąpi 28 października 2014 w Sali Obrad Urzędu Miasta Zakopane przy ul. Kościuszki  13 o godz. 11:30.

Zapraszamy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IIISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IIILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - łącznie ponad 350 osób znalazło się w najnowszym słowniku biograficznym "Podhalanie". Słownik...
    90 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.