Zakopane
Kultura
Finisaż wystawy o Witkiewiczach
Sobota, 14 listopada 2015 r.
Autor: Piotr Korczak
Autor: Piotr Korczak
Spotkanie ze Stefanem Okołowiczem zakończyło najważniejsze wydarzenie Muzeum tatrzańskiego w roku Witkiewiczów - wystawę „Anioł i Syn. 30 lat dialogu Stanisława i Stanisława Ignacego Witkiewiczów”. Ekspozycję w Galerii W. i J. Kulczyckich oglądać można już tylko do jutra.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł - Magnes Folk na lodówkę II
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - "Na Was zawsze można liczyć"
"Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...40 zł
Galerie zdjęć:
INISAŻ WYSTAWY „ANIOŁ I SYN. 30 LAT DIALOGU STANISŁAWA I STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZÓW”Autor zdjęć: Piotr Korczakobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 9



