PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

ADOPCJA WITKACEGO

Czwartek, 7 kwietnia 2016 r.
Autor: Muzeum Tatrzańskie

ADOPCJA WITKACEGOZapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji – oto niepowtarzalna okazja aby zaadoptować jedną z 86 prac Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacego” znajdujących się w zbiorach Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem. Akcja skierowana jest do osób indywidualnych i przedsiębiorców z Zakopanego i Podhala. Celem akcji jest zebranie funduszy pozwalających na wydanie albumu dokumentującego zbiór prac Witkacego będących własnością Muzeum Tatrzańskiego. Będzie to pierwsze takie wydawnictwo w historii. Poprzez jego publikację i promocję chcemy zwrócić uwagę na niezwykle wartościowe dziedzictwo narodowe, jakie znajduje się w zasobach Muzeum.


Angażując się w ten projekt, nie tylko wspieracie Państwo zakopiańską kulturę, ale również inwestujecie w promocję swojej działalności gospodarczej. Udział w akcji to gwarancja promocji na bardzo wysokim poziomie, która z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek i prestiż firmy. Podczas tworzenia katalogu współpracować będziemy z fachowcami w zakresie muzealnictwa i wydawania albumów o sztuce. Gwarantujemy też zakrojoną na szeroką skalę akcję promocyjną wydawnictwa.

Czego potrzebujemy?

Wsparcia finansowego niezbędnego do wydania albumu prac Witkacego.

Oferujemy naszym dobroczyńcom dwie formy „adopcji”
· przy umowie darowizny: 1.500 zł
· przy umowie o sponsoring – faktura VAT: 1.500 zł netto, 1.845 zł brutto

Planujemy wydanie 3000 egzemplarzy katalogu (formatu 330 x 240 mm, o objętości ok. 240 stron, na papierze kredowym matowym, w twardej foliowanej oprawie)

Co oferujemy?
· każdy z adoptowanych obrazów znajdujący się w albumie zostanie opatrzony nazwą „rodzica adopcyjnego”, czyli nazwą Państwa firmy / instytucji / organizacji lub imieniem i nazwiskiem osoby prywatnej
· każdy sponsor będzie wyszczególniony (nazwa lub imię i nazwisko) wraz z logotypem w tylnej części albumu
· każdy sponsor otrzyma:

o   jeden bezpłatny egzemplarz albumu Witkacego oraz możliwość zakupu 10 egzemplarzy w cenie produkcji
o   oprawioną reprodukcję zaadoptowanej pracy opatrzoną tytułem oraz nazwą Państwa firmy / instytucji / organizacji lub imieniem i nazwiskiem osoby prywatnej
o   oficjalny certyfikat i podziękowania
o   podziękowanie imienne poprzez media Muzeum Tatrzańskiego

KONTAKT: biuro@muzeumtatrzanskie.pl, tel: 18 20 152 05

Szczegółowe informacje na www.muzeumtatrzanskie.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.